.

40PCS 14 Pin НАТОПИ SIP IC Sockets Адаптер Лемење Тип 14P

40PCS 14 Pin НАТОПИ SIP IC Sockets Адаптер Лемење Тип 14P

96.96
DEN 83.00 -14 %

Износ
Това е достапна


40pcs 14 Pin НАТОПИ SIP IC Sockets Адаптер Лемење Тип

Повеќе информации

Број На Модел На:
14P IC-Сиднеј