.

320mm Мотоцикл Воздух амортизер Универзална Одговара За Хонда Suzuki Јамаха Kawasaki АТВ Оди Kart Quad Нечистотија Спортски Велосипеди

320mm Мотоцикл Воздух амортизер Универзална Одговара За Хонда Suzuki Јамаха Kawasaki АТВ Оди Kart Quad Нечистотија

3744.00
DEN 3519.00 -6 %

Износ
Това е достапна

Опис на производот Состојба : Brand new/Никогаш не се користат во 320mm 14.75" Пар Задните Азот амортизер Одговара Kawasaki Боја : Како на сликата покаже Материјал : Цврст Челик+алуминиумски Легури Инсталација Тип : Око за Око Fitment : Универзална Одговара. Работи совршено на повеќето 150cc~750cc улица велосипеди, Karting(Оди kart), Скутери и Мопед Quad (АТВ) со шокови на 320mm око за око далечина. Одличен избор за замена, стил надградба и сите видови на велосипед модификација. Димензии : Должина : 350mm (13 3/4") Око Дијаметар(со черупка) : 12mm Око Дијаметар(со черупка отстранета) : 16mm Око Дебелина : 21mm Око Максимална Затегнувачка Цврстина : 2,000 Kgf Пролет Дебелина : 7mm Пролет Ширина : 60mm Работи Удар : 60mm Пролет Вкочанетост : 110 kg Максимално оптоварување : 200 kg (??440 lbs) Воздух Резервоарот : Прилагодливи Фабрика Воздушен Притисок : 0.4 Mpa Максимална Воздушен Притисок : 0.5 Mpa *Нема фитинг прирачник вклучени. Препорачуваме квалификувани механичар се вклопува или проверки по монтирање на овој производ. Пакет се вклучени : Еден пар амортизер

Повеќе информации

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Висина:
3.5inch
Материјал Тип:
Челик+алуминиумски легури
Име На Модел:
QR-2B-320
Објектот Ширина:
9.1inch
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
15.8inch
Бренд Име:
YOSS