.

сопствени 3d cortinas став sala де estarThe подводниот свет rideaux pour le салон cortina 3d завеси за спалната соба стереоскопски 3d

сопствени 3d cortinas став sala де estarThe подводниот свет rideaux pour le салон cortina 3d завеси за спалната

9552.00
DEN 4872.00 -49 %

Износ
Това е достапна


Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси /затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба

Повеќе информации

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, custom size
Обработка:
кука
Локација:
прозорецот
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Број На Модел На:
36
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Стил:
Медитеранот
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Подводниот свет