.

Силна Сликар Тим Рака-насликани Висок Квалитет на Палма и Крајбрежен Маслото на Платно рачно изработени Лето маслени

Силна Сликар Тим Рака-насликани Висок Квалитет на Палма и Крајбрежен Маслото на Платно рачно изработени

2640.00
DEN 1399.00 -47 %

Износ
Това е достапна

Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име Лето Правец на Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоди е достапна Превозот Бесплатен Превозот Рамка НЕ, Контактирајте со Нас Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни PS : Ние сме добредојдени сте да ги прилагодите на било слика од вашата фотографија. Опис На Производот
Ние сме производител на рака-насликани маслото на нафта сликарство село Шенжен,ние може да вети сите слики се рака-насликани на платно.
Ако имате било какви прашања , Петар секогаш тука за вас! уживајте во вашата шопинг!
Можеби..
"Сакам да се заштедат пари&водат од мене"
Доби :
Други можеби ви се допаѓа
Примерок за нашата рака-насликани слики
Нашите Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.( Ние брод само платно ,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
Превозот : Кина Пост Воздух Mail За бесплатен превозот . други превозот начини, исто така, на располагање . Нашите Услуги
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Вашиот Маслото е рачно насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.
2,Како што пакет вашиот Маслото?
А : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.000 компјутери модерни слики месечно.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
2 .Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
50x60CM, 50x100CM, 60x90CM, 60x120CM, 70x120CM, 70x140CM, 80x120CM, 80x160CM
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Летниот Ветер
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
Материјал:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил:
100% Рака-насликани на платно
Рамка:
NO
Прилагодено За Пакување:
OK
Кориснички Други Фото:
OK
Сопствени Бои:
OK
прилагодена големина:
OK
Трговија на големо:
OK
Место на Потекло:
Кина
Примена:
Ѕидот декорација / Подарок за пријателите и семејството