.

Децата Алатки За Учење Цртање Образец Пердув Облик На Матрицата Образец Тенка Пластична Плоча Материјал Не Е Деформирано Плочка

Децата Алатки За Учење Цртање Образец Пердув Облик На Матрицата Образец Тенка Пластична Плоча Материјал Не

DEN 113.76

Износ
Това е достапна

Ние не се обезбеди и dropshipping и продажба на големо на услугата.
Модел : Пердув
Материјал : пластични картон
Производот Категорија : Stencils
Име на производ : пердув - во облик на матрицата дефиниција
Обем на продажба : 1pcs
Производ големина : 30. Купи со доверба! Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса.
Сите производи се unbranded или со нашиот сопствен бренд. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1 : Ние accepte Alipay на Aliexpress.
можете да ги пратите на стоки лево Кина, и пристигнале во земјата на дестинација.

Повеќе информации

Бренд Име:
AliWuzn
Број На Модел На:
Цвеќиња
Шема:
Пердув
Материјал:
пластични картон
Производот Категорија:
stencils
Име на производ:
Пердув-во облик на матрицата дефиниција
Обем на продажба:
1pcs
Производ големина:
30.5 * 21cm
Пакување:
Плочка, без деформација
Цел:
Алатки за учење за тинејџери