.

Smesiteli Уникатен Дизајн Со Висок Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик Бранеа Никел Ролна Тоалетна Хартија На Држачот За Ѕид Ткиво Кука

Smesiteli Уникатен Дизајн Со Висок Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик Бранеа Никел Ролна Тоалетна Хартија На

1451.04
DEN 740.00 -49 %

Износ
Това е достапна


Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Известување за Корисниците од Русија
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ кога местото цел, во спротивно вашата parcle не може да биде донесено. Ако најдете пратката е оштетена или уредот е скршен, ве молиме да одбие да го потпише парцела и контакт ПОБРЗО.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку alibaba.
Важи период е 30 дена од денот на ставање на ред, па ве молиме да се информирате за дефект однапред откако ќе го најдете. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ние работиме од понеделник до петок нормално.
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек и 5 ѕвезди НСД рејтинг " ".
На секое прашање што би сакал да прашам ,добредојдовте на е-пошта за да ме
Контактирајте со нас
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
Можете да го врати во рок од 7 дена по приемот. Ние, исто така треба вашата доказ од шпедиција дека пратката е оштетена на неговото доаѓање, и тогаш можеме да тврдиме повторно превозот компанија за надомест на штета. Ве молиме бидете сигурни дека сите предмети се без штета и во resalable состојба кога ќе ја прими.Фабриката трговија на големо
Поддршка на ОЕМ & ODM
Поддршка капка превозот Smesiteli Уникатен Дизајн со Висок Квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик Бранеа Никел Ролна Тоалетна Хартија на Држачот за Ѕид Ткиво Кука
Превозот Услови
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.(Со исклучок на државни празници)
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации. Да се Купи Тапа Клиент Известување
Ако се купи тапа содржи црева, црева спецификација за 1/2" стандардно,стандардна големина.
Времето за испорака е прибл.
Меѓународни Купувачи Забелешка
1. Инаку ние не прифаќајте барања за надомест од купувачот. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Ве молиме исто така, нудиме квалитет доказ за квалитетот проблем. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Ние нудиме бесплатна поправка услуга за квалитет проблем во првата година по купувањето, ад купувачот да плати 2 начини превозот цена.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Зачувам,итн.
Ние брод на светот од кина.
За Гаранција
Сите производи се под пет годишна гаранција. Повратни Информации & DSRs
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ние само се обрне на еден начин превозот полнење од Кина за вас, а ние ќе reship го заменува еден од Кина, воздухот mail. (Со исклучок на опрема). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Повеќе информации

Тип:
Хартија Носители
Бренд Име:
Smesiteli
Број На Модел На:
TST-2508
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Бранеа Никел
Водител на:
Висок Квалитет,Не рециклиран материјал
Употреба:
Бања/ Кујна/Хотел
Големина:
170*80*55mm
ОЕМ:
Добредојде
Инсталација методи:
Монтажа На Ѕид
Гаранција:
5 година