.

бесплатен превозот Talentool CNC машина се користи PCD алатки Posalux дијамант алатки накит алатки 180 1mm 1pcs/set

бесплатен превозот Talentool CNC машина се користи PCD алатки Posalux дијамант алатки накит алатки 180 1mm

DEN 1584.00

Износ
Това е достапна


бесплатен превозот Talentool PCD алатки Posalux дијамант сечење алатки накит алатки 180 1mm 1pcs/set
Поставете детали : PCD posalux дијамант алатка 180 1mm tip X1 компјутери
Ние, исто така може да произведе други форми,било какви барања,pls ве молиме контактирајте ме :

Повеќе информации

Број На Модел На:
ДОКТОРСКИ студии-180-1
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
PCD ширина:
1mm
степен:
180degree