.

моќ алатка батеријата за BOS 7.2 VB 3300mAh,2607335031,2607335032,2607335033,2607335073,2607335153,GBM 7.2,GDR50,GNS 7.2 V,GSR 7.2 V

моќ алатка батеријата за BOS 7.2 VB 3300mAh,2607335031,2607335032,2607335033,2607335073,2607335153,GBM 7.2,GDR50,GNS

DEN 1497.60

Износ
Това е достапна


BOS 7.2 VB
Одговара BOS Алатки :
GBM 7.2,GBM 7.2 VE-1,GBM 7.2 VES-2,GDR50,GNS 7.2 V,GSR 7.2 V,GSR 7.2 VE-2,GSR 7.2 VES-2,GSR 7.2 VPE-2,ГУС 7.2 V PSR 7.2 VES-2
Заменете BOS оригинална батерија :
2607335031,2607335032,2607335033,2607335073,2607335153
Напон : 7.2 V
Клетка : Ну-Мз
Капацитет : 3.3 Ах

Повеќе информации

Тежина:
450g
Бренд Име:
C&P
Тип:
NI-МЗ
Напон:
7.2V
Големина:
53.2*107.7*113.6
Број На Модел На:
BOS 7.2 VB
Номиналниот Капацитет:
3300mAh
Примена:
моќ алатка