.

Жените Сакам 80-тите Т-Маица Црна off-рамо Т-маица Ретро Поп Ѕвезда Фенси Облека Партија Дами Tee Врвот Секси Лето, Т-маица

Жените Сакам 80-тите Т-Маица Црна off-рамо Т-маица Ретро Поп Ѕвезда Фенси Облека Партија Дами Tee Врвот Секси

600.00
DEN 510.00 -15 %

Износ
Това е достапна


П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секоја цел со својата Следење на Број, и можете да проверите на пратката статус на линкот што се предвидени. Ние ќе високо го цениме ако оставите една позитивна порака.
5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок" со ниска вредност.
5) Ние се обидуваме се потрудиме да им служи на клиенти.
3) Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
4) купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2) "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост Воздух Mail" со следење на интернет, не сите земји бесплатен превозот! Просечно време на испорака е 15~30 дена, за Русија/Бразил ќе биде 25~45 дена.
Превозот :
1) Ние само брод вашата потврди адреса. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување.
2) ве Молиме бидете сигурни дека за да се потврди нарачката откако ќе се примени предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се стави на ред, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка, само откако сте ја потврди нарачката, плаќањето е завршено.
7) Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.
4) освен тоа, не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по продажба, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Овие дополнителни такси може да влијае на времето на испорака. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
2) Ако не сте задоволни од нашите услуги и производи, ве молиме да ни кажете во време пред вашите коментари и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро.
6) превозот е голема главоболка за двете купувачот & продавачот, меѓусебно разбирање е многу потребно.
8) ве Молиме имајте во предвид : купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерските провизии, давачки и даноци за увоз во вашата земја. И можете да уживате во попуст цена, но на превозот надомест треба да се наплаќа.
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу парчиња.
Политика На Враќање :
1) Сите предмети во рок од еден месец се гаранција за размена.
П : Колку чини превозот до мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како што следи : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
сакам 80-тите години
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Блузи
Компоненти:
Врвот
Број На Модел На:
HN-T102
Извор Тип:
Историски
Знаци:
На 1980-тите години
Тип На Објект:
cosplay t-shirt
Одделот За Името:
Возрасни Жени, t-shirt
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
боја:
Црна
дизајн:
Исклучување на рамо, T-shirt
Точка име :
Сакам 80-тите години, T-shirt
клучни зборови 1:
сакам 80-тите години
клучни зборови 2:
1980 фенси облека
3 клучни зборови:
80-тите партија носии
Големина:
XS/S/M/L/XL/XXL/XXXL