.

злото енергија Големина S Турбо Свирче Звук Издувни Цевки Симулатор Whistler Издувните Совет Цевка експлодирам Вентил Симулатор

злото енергија Големина S Турбо Свирче Звук Издувни Цевки Симулатор Whistler Издувните Совет Цевка експлодирам

217.92
DEN 174.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Големина S Турбо Свирче Звук Издувни Цевки Симулатор Whistler Издувните Совет Цевка експлодирам Вентил Симулатор
Карактеристики :
1.CNC Изработени од 6061 Т-6 Алуминиум.
2.Лесен и Издржливи.
3.Направи вашиот автомобил да звучи како турбо возило со турбо систем или експлодирам вентил.
4.Едноставен за инсталација,Без заварување или дупчење е потребно.
5.Големина : S
6.Опашката Цевка : 32-43
7.Lenght : 8.2 cm
8.Зафатнина : 1000-1600cc
9.Боја : Сребрена,Црвена,Сина,Црна,Златна
Fitment : Универзална Одговара за сите возила со издувни цевки со дијаметар од мали од 2.5" круг
Инсталација :
1. Олабави завртка на Турбо Звук Свирче
2. Место на Турбо Звук Свирче тело во внатрешноста на издувни гасови пригушувач со поголем отвор со кои се соочува во внатрешноста на пригушувач
3. Завртки со навртки на Турбо Звук Свирче да се стегне на објектот, па тоа не падне додека возите
4. Професионалната инсталација е секогаш препорачливо, производи оштетени преку само-инсталација нема да бидат вратени.
Пакет Се Вклучени : 1 X Турбо Звук Симулатор Свирче

Повеќе информации

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Монтажа Позиција:
Задните
Бренд Име:
злото енергија
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Никој
Осветленост Дел Број:
3501
Тип:
Micropole Пригушувач
боја:
Сина
Големина:
S
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Зафатнина:
1000-1600CC
опашката цевка:
32-43