.

топла продажба Возрасни 2017 нови лето Математика Формула наука мажите т кошула три четврт ракави памук со висок квалитет raglan t-shirt

топла продажба Возрасни 2017 нови лето Математика Формула наука мажите т кошула три четврт ракави памук

446.40
DEN 446.00 -0 %

Износ
Това е достапна


ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 1-3cm се разликува

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Raglan Ракав
Шаблон Тип:
Геометриски
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Џерси
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи