.

Трговија На Големо S925 Sterling Silver Ga Ву Кутија Pendant Мажи Жени Будизмот Кинг Конг Pestle Личност Страна Лиценцирање Мали Pendant

Трговија На Големо S925 Sterling Silver Ga Ву Кутија Pendant Мажи Жени Будизмот Кинг Конг Pestle Личност Страна

DEN 3489.60

Износ
Това е достапна


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените Ѓердан
PENDANT ТИП : Pendant само, синџир не се вклучени
МЕТАЛ : 925 Тајландски Фунта Сребро, цврсти, не позлатен
КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Стил

Повеќе информации

Гем Боја:
Модел 1 pendant, Модел 2 pendant
Број На Модел На:
YQP20171021
Бренд Име:
STARYEE
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Гроздобер
Страна Камен:
Никој
Pendant Големина:
Како слик изјави
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна