.

Нови 8 инчен LCD Екран N080ICE-GB1 Rev. А1 N080ICE-GA1 Rev. A0 За Huawei S8-701 S8-301 LCD дисплеј Замена Бесплатен Превозот

Нови 8 инчен LCD Екран N080ICE-GB1 Rev. А1 N080ICE-GA1 Rev. A0 За Huawei S8-701 S8-301 LCD дисплеј Замена Бесплатен

DEN 777.60

Износ
Това е достапна


Нови 8" инчен LCD Екран N080 ICE-GB1 Rev. А1 N080 ICE-GA1 Rev. A0 За Huawei S8-701 S8-301 LCD дисплеј Замена Бесплатен Превозот

Повеќе информации

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
N080ICE-GA1 Rev. A0