.

19cm Аниме Секси фигура Alphamax Skytube Masou Gakuen HxH Hayuru Himekawa 1/6 ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел кукла играчка

19cm Аниме Секси фигура Alphamax Skytube Masou Gakuen HxH Hayuru Himekawa 1/6 ПВЦ Акција Фигура Колекционерски

4175.04
DEN 2088.00 -50 %

Износ
Това е достапна


Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратите
За 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите
$120
19cm Аниме Секси фигура Alphamax Skytube Masou Gakuen Hx H Hayuru Himekawa 1/6 ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел кукла играчка
Материјал : пвц
Пакет :
1set/1pcs

Повеќе информации

Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
19CM
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Кукли
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тема:
Филм & TV
Големина:
19cm
Пол:
Alphamax Skytube Masou Gakuen HxH Hayuru Himekawa
Година:
Alphamax Skytube Masou Gakuen HxH Hayuru Himekawa
Стил:
секси фигура