.

H910 Војската отворено мулти-функционални тактички џебови ранец три-прстен тока/клучни синџир/спортска торба додатоци тока/MOLLE

H910 Војската отворено мулти-функционални тактички џебови ранец три-прстен тока/клучни синџир/спортска торба

DEN 247.68

Износ
Това е достапна


13440
Материјали : најлон
Боја : каки, зелена, црна
Нето тежина : 30g
Макс имајќи тежина : 60kg
Пакетот вклучува :
1 x најлон појас кука
Карактеристики :
Брза одделување систем
100% сосема нов и висок квалитет.
Трајни производи за користење долго време, дебел најлон webbing, со силна пролет тока.
Може да се користи и со обичен појас, ремен тактики, тактички ранец.
Идеален подарок за вашите пријатели.
Удобен тока кога маратон, се случува надвор.

Повеќе информации

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
EDCGEAR