.

5pin RGB конектор игла машки тип двојна 5pin DIY мал дел за RGB LED 5050 лента 50 компјутери/многу

5pin RGB конектор игла машки тип двојна 5pin DIY мал дел за RGB LED 5050 лента 50 компјутери/многу

95.52
DEN 91.00 -5 %

Износ
Това е достапна


започнете
крајот Опис : Лесно се користи за LED SMD 5050 RGB Флексибилна Лента Нема потреба лемење Конектор Тип : 5 pin RGB Конектор Круг : 0.6 mm Игла растојание : 2.54 mm Материјал : Иглички се бакар позлатен Боја : Црна Пакет : 50pcs/пакет за Употреба : за RGB LED лента поврзување (или нешто повеќе може да се мисли на)

Повеќе информации

Број На Модел На:
5 PIN RGB
боја:
Црна