.

Intelligentized Обратен Камера За Тојота Ехо Седан 1999~2005 Заден Поглед Назад Нагоре / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Песни

Intelligentized Обратен Камера За Тојота Ехо Седан 1999~2005 Заден Поглед Назад Нагоре / 580 ТВ Линии Динамичен

2822.40
DEN 1863.00 -34 %

Износ
Това е достапна

Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации. се Врати и Гаранција Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година "безусловна врати" политика за сите наши задна камера. Ние нема да снабдувањето било по продажба на услуги на купувачот кој достави каков било спор или ни даде лош повратни информации без да зборува за нас на прво место. O Кутија Адреса, или пост пакет е веројатно вратени од страна на вашиот локалните поштата.
Целосно Опционално Конектори За Различни Екраните!
Забелешка : за Да користите Иглички конекторот, може да се поврзете со автомобил фабричките екран кој е без РКА или ПОМОШЕН конектор, но таа има потреба од стручен Електричар кој знае кој жица е за видео знак жица, видео заштитно јаже, и откривање на жица.

Повеќе информации

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liandlee
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS