.

Десен Агол Од 90 Степен Cordless Вежба Прилог Со Keyless Чак Справи со Адаптерот за Дупчење Алатка Додатоци FULI

Десен Агол Од 90 Степен Cordless Вежба Прилог Со Keyless Чак Справи со Адаптерот за Дупчење Алатка Додатоци

1195.68
DEN 909.00 -24 %

Износ
Това е достапна

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Време На Испорака :
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 8мм
Максимална брзина : 1500 RPM
Максималното оптоварување е 25 N m
Карактеристики :
Целосен метал алуминиумско куќиште со метални брзини
Направен од алуминиум со топлина третираат челик месо тело за сила и издржливост
Прилогот дупчење на 90 степен агли се погодни за рачно или моќ вежби, вклучувајќи преносни електрични дупчалки, пескарење или чистење прилози
Се вклопува во речиси секоја вежба, воздух, електрични, cordless, итн
1 x Десен Агол Вежба
1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет
Вид : Прав Агол Вежба
Материјал : Пластични + Алуминиумски
Главната Боја : Црна
Големина : Прибл. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Повеќе информации

Дупка Со Дијаметар Од:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
WEIERLI
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
вежба прилог
Материјал:
Други
Должина:
15.5 cm
Тип:
Indexable Вежба Малку
Употреба:
За Дупчење Дрво
Тип:
Материјал:
Големина:
Вилицата чак/Стегање опсег:
Дијаметарот на Хексагонална месо тело:
Максимална Брзина: