.

10pcs М2*6/8/10/12/15/18/20/21/22/24/30 Врзете црвена Боја Алуминиумски Круг ќор-сокак Spacer За РК Делови

10pcs М2*6/8/10/12/15/18/20/21/22/24/30 Врзете црвена Боја Алуминиумски Круг ќор-сокак Spacer За РК Делови

143.52
DEN 122.00 -15 %

Износ
Това е достапна


М2 Тема црна Боја Алуминиумски Круг ќор-сокак Spacer За РК Делови D=3.5 mm H=5mm M=M2*0.4
1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
2.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Повеќе информации

Големина:
M2
Должина:
22mm, 25mm, 30mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 20mm
Вози Стил:
Никој
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
М2
Пакет:
Под 50Pcs
Глава Стил:
Станот
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА +КАРТОН