.

Големопродажната цена на природен бел бисер 7-8мм бисери бисери ѓердан за жените долг синџир шарм мајка накит одлуки 36inch B3239

Големопродажната цена на природен бел бисер 7-8мм бисери бисери ѓердан за жените долг синџир шарм мајка накит

855.36
DEN 642.00 -25 %

Износ
Това е достапна

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Совет : Почитувани friends Pearl е на природните слатководни бисери, површината ќе имаат некои тема дефекти кои е нормален феномен, ако не може да го прифати овој бисер, ние исто така, обезбеди подобар квалитет на бисери, но цената ќе биде поскапо, ако сакате подобар квалитет бисери ,можете да не контактирате директно.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.5 инчи во мерењето.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ви благодариме
Големопродажната цена на природен бел бисер 7-8мм бисери бисери ѓердан за жените долг синџир шарм мајка накит одлуки 36inch B3239
.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B3239
Pendant Големина:
no
Бисер Форма:
Nearround
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
Ѓердан Тип:
влакно
Метали Тип:
сребро позлатен