.

ZE-8B/4 автоматско хартија за виткање машина макс за А3 хартија+high speed+4 виткање коцки+ гаранција

ZE-8B/4 автоматско хартија за виткање машина макс за А3 хартија+high speed+4 виткање коцки+ гаранција

DEN 25584.00

Износ
Това е достапна


ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ
ZE-8 B/4 автоматско хартија за виткање машина макс за А3 хартија+high speed+4 виткање коцки+100% гаранција
пакување вклучувајќи
1 x хартија за виткање машина

Повеќе информации

сертификација:
CE
Бренд Име:
YunlinLi
Број На Модел На:
ZE-8B/4
Дополнителни Услуги:
Намалување На Должината
Автоматизација:
автоматски
моќност:
Електричен
Машина тип:
хартија за виткање машина
суровини:
Хартија
Материјал / Метал Обработени:
Хартија