.

1 Пар Batwing Обтекател Страна Крило Deflector За Харли Туринг 2014- Електра Стрит Глајд

1 Пар Batwing Обтекател Страна Крило Deflector За Харли Туринг 2014- Електра Стрит Глајд

1199.52
DEN 960.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10.
Спецификација :
100% Сосема Нов !!!
Модел : 538597
Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика
Боја : Чад
Завршна Површина : Чад
Услов : се Качи на горниот обтекател
Дел Тип : Горниот Обтекател Акценти
Одговара : Обичај Се Вклопуваат
Тежина : 320g
Сандак големина : 170mmx340mmx70mm (DXŠXV)
Fitment :
За Харли Туринг 2014-2016
Answer : ___________________________ Note :
1.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ве молиме овозможи 0.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
4.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Не постојат инструкции се вклучени во овој комплет.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ве молиме Споредете Пар на ABS Пластика, Чад Воздух Deflector Со Твоите Оригиналот Пред Купување!
Пакет Се Вклучени :
Еден Пар на ABS Пластика Воздух Deflector Со Додатоци
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Купувачи Можеби ќе Треба да го плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 ден
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5.

Повеќе информации

Бренд Име:
Mofaner
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors