.

10pcs/многу 38mm Искра Многу Фацетирани Кристал Лустерот Призми Виси Стакло Фан Школка Suncatchers За Лустерот Светилка+бесплатно прстени

10pcs/многу 38mm Искра Многу Фацетирани Кристал Лустерот Призми Виси Стакло Фан Школка Suncatchers За Лустерот

DEN 470.40

Износ
Това е достапна


10pcs/многу 38mm Искра Многу Фацетирани Кристал Лустерот Призми Виси Стакло Фан Школка Suncatchers За Лустерот Светилка+бесплатно прстени Материјал : кристално стакло, не акрилни или пластична Состојба : 100% нов и висок квалитет на Боја : Јасно Големина : 38mm ниво на Квалитет : Топ Количина : 10pcs/многу пакување : безбедно пакет
Ако ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.
ИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... б.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. в.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби. настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. г.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход, па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'. и обично пишуваме ниска вредност во фактурата за царина. PEYMENT a.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. б.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. в.Зачувам е многу безбеден и удобен. ПОВРАТНИ информации ви се Заблагодарам за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. а.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за вас премногу б.Ако не сте задоволни со стоката, pls контактирајте со нас пред да ја напушти позитивни повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
24mm
Должина:
38mm
Бренд Име:
TZ
Дијаметар:
24mm
Број На Модел На:
GLX0041
Материјал:
k9 кристално
боја:
Јасно
Употреба:
Лустерот делови, осветлување делови,
квалитет:
Врвот
Големина:
38mm
is_customized:
Y
Количина:
10pcs