.

REAMOR 316l не ' Рѓосувачки Челик Метал Молња Шарм Монистра 3мм Дупка Големина Spacer Монистра За DIY Накит Одлуки Хривнија Монистра

REAMOR 316l не ' Рѓосувачки Челик Метал Молња Шарм Монистра 3мм Дупка Големина Spacer Монистра За DIY Накит

458.88
DEN 276.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
4g
Број На Модел На:
3Z001
Бренд Име:
REAMOR
Материјал:
Метал
Пребарување По Клучни Зборови:
Нерѓосувачки челик Молња монистра шарм
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
Монистра дупка големина:
0.3 цм/0.12 во
Специјална Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Највисок полски
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија