.

DHL трговија на Големо 200pcs/многу Црна Cufflink Кутија Cufflink Подарок Случај Носителот Накит Пакување, Кутии Организатор Црна

DHL трговија на Големо 200pcs/многу Црна Cufflink Кутија Cufflink Подарок Случај Носителот Накит Пакување,

DEN 9120.00

Износ
Това е достапна


DHL трговија на Големо 200pcs/многу Црна Cufflink Кутија Cufflink Подарок Случај Носителот Накит Пакување, Кутии Организатор Црна
Покривање Материјал : црна собираат Детали : Големина : 8см х 4.5 cm x 3.4 cm Материјал : leatherette Боја : црна само кутија не Cufflinks

Повеќе информации

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Техника:
Сјајни
Производот:
накит кутија
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Стадото
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
накит
Број На Модел На:
GJ80K
Решетки Количина:
2
Спецификација:
8cm x 4.5cm x 3.4cm
Капацитет:
m
Оптоварување:
Други