.

Lychee 5 Листови Број Налепници Scrapbooking Стационарни Канцелариски Материјали DIY Хартија рачно изработени Занаетчиски 1-102

Lychee 5 Листови Број Налепници Scrapbooking Стационарни Канцелариски Материјали DIY Хартија рачно изработени

81.12
DEN 77.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Материјал : обложена хартија + налепници Големина : за 14x20cm секој лист Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Напомена : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус обезбеди Следење на Број, кои Само може да се следи во Кина . Ако ви е потребна за Следење на Број што може да се следи во вас локалната земја, ве молиме Изберете Превозот од Кина Пост Воздух Mail Регистриран. Повратни информации : Ако на производи и услуги од нас се ги задоволува, вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на Детални Продавачот Рејтингот е многу добредојдена и ценета!!! Ние ќе остави позитивни повратни информации по приемот на позитивни повратни информации од вас. Кога ќе стапка на превозот дел , ве молиме да ги меѓународен бизнис во предвид. Имаме за цел на за да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за чувства и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем. Контакт со НАС : Ако имате било какви прашања или прашања, ние ќе бидат подготвени да ви помогнат. Ние се обидуваме се потрудиме да одговори на тебе како порано што е можно, меѓутоа, поради временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да се одговори.

Повеќе информации

Број На Модел На:
-
Бренд Име:
Lychee
Материјал:
Хартија