.

Tourbon Лов Пиштол Додатоци Пиштол Пиштол .17 / .22 Rimfire Кертриџ Појас 20 Круга Вистинска Кожа Браун Муниција Bandolier

Tourbon Лов Пиштол Додатоци Пиштол Пиштол .17 / .22 Rimfire Кертриџ Појас 20 Круга Вистинска Кожа Браун Муниција

1919.52
DEN 1708.00 -11 %

Износ
Това е достапна

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да се вратат, тоа од денот таа е примена. Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.22 kg
Големина на овој . ИЛИ, можете да изберете да имате замена
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Враќање&Наплата :
1.22 Rimfire Касети Појас : 0.22 Rimfire Касети за лесен, брз пристап
- Прилагодлив појас со солидна месинг тока
- Тоа се вклопува во појасот помеѓу 42-48"
- Светлина во тежина, но тешки
- Гроздобер диви модерен класичен дизајн
- Ремени имаат 20 кертриџ циклуси секој
Боја Кафеава
Бренд Tourbon
Тежина и Големина Тежина за овој .22 Rimfire Касети Појас : 120*5. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.22 Rimfire Кертриџ Појас 20 Круга Вистинска Кожа Браун Муниција Bandolier
Производ функција
- Направен од тешки-должност, топ-жито кожа и пораби со восок-наредени нишка
- Кертриџ Појас става муниција право каде што ви треба за брзо, инстинктивно претовар
- .Добредојдовте на Tourbon Отворено Продавница
Име на производ Tourbon Лов Пиштол Додатоци Пиштол Пиштол . Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,и вашиот po#
3. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза достава. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Испорака од страна на купувачот
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.22 Rimfire Касети Појас
За Превозот :
1.2 cm
Пакет Содржина 1 x . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60-90 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Повеќе информации

Број На Модел На:
HA1101LE2-L
Место на Потекло:
Кина
боја:
Браун
Тип:
Лов Пиштол Додатоци
Големина:
120*5.2cm
Тежина:
0.22kg
Модел:
HA1101LE2-L
Материјал:
кожа
школки:
20 Круга - .17 / .22 Rimfire
Име на производ:
.17 / .22 Rimfire Касети Појас