.

2017 Нови Американски стил Руралните Црвено тема Растенијата шема Дома Декоративни Перница Покрие Лен Перница Случај Канцеларија Троседот Перница Маска

2017 Нови Американски стил Руралните Црвено тема Растенијата шема Дома Декоративни Перница Покрие Лен Перница

704.64
DEN 528.00 -25 %

Износ
Това е достапна


[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .
[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша
[Пополнување] Нема Insert(само перница капак)
[Покрие Тежина] 195~200g
[ Патент] Бренд Висок квалитет невидливи патент дизајн на дното на перници,тоа може да се отстрани и да се перат.
[Производи Печатење] Еден двострано печатење, Не се печати на грбот.
[Перење инструкции] Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака. Не користите кајгана. Сува рамна или висат да се исуши. Железо наопаку на памук температура со пареа.
[Забелешка]
1.Бидејќи тоа е прирачник за мерење на причини, не може да биде 1 ~ 2cm грешка.
2. Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори.
Совети :
1.30 степени под температурата на водата не смее да се користи перење детергент кој содржи кајгана.
2. Тоа може да биде рака-мијат и во машина-изми
3. Тоа може да се пеглаат.

Повеќе информации

Големина:
45x45cm, 30x50cm
Бренд Име:
FUNHOM
Број На Модел На:
лен перница маска
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Растенијата
Техника:
Рачно изработени