.

1Pc Печење алатка 20 Празнина Финансиери Мувла Силиконски Калап 11.3*6.6*0.5 инчен Црвен француски Торта Мувла Десерт Алатка

1Pc Печење алатка 20 Празнина Финансиери Мувла Силиконски Калап 11.3*6.6*0.5 инчен Црвен француски Торта Мувла

456.00
DEN 392.00 -14 %

Износ
Това е достапна


Име на производ : 20 празнина плоштадот финансиери мувла
Спецификација : 288*168*12mm / 11.3*6.68*0.5 инч
Капацитет : 12ml * 20 =240 ml
Нето тежина : околу 128g
Боја : црвена
Материјал : силикон , одобрен од страна на FDA и LFGB
Температурата Опсег : -40~250ºC
Совети :
1. За да се избегне директна оган греење.
2. Да се намали и да се избегне гребење на површината на мувла со остри предмети.
3. Ве молиме готвење на мувла во врела вода за 3~5 минути пред првата useing .
4. За да поставите обликува во средината на шпоретот , се задржи повеќе од 3cm растојание од рерна ѕид.
1 : ослободување лесно
Еве што треба да додадете содржина за детали.

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Бренд Име:
аки подарок
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Количина:
1pc