.

Аниме Смрт Белешка Ryuk Смрт Белешка Акција Фигура 16cm Ryuuku детска играчка Кукла Аниме Слика подарок за деца

Аниме Смрт Белешка Ryuk Смрт Белешка Акција Фигура 16cm Ryuuku детска играчка Кукла Аниме Слика подарок за

400.80
DEN 381.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Смрт Белешка Ryuk Смрт Белешка Акција Фигура 16cm Ryuuku детска играчка Кукла Аниме Слика подарок за деца

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
tfl053note
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Предупредување:
Далеку Од Оган
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
16cm
Големина:
14cm
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Бренд Име:
TOFOCO
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди