.

5pcs/set 3D Карбонски Влакна Стил Винил Филм Налепница за Авто Автомобил Опашка Багажникот Вратата Оркестарот

5pcs/set 3D Карбонски Влакна Стил Винил Филм Налепница за Авто Автомобил Опашка Багажникот Вратата Оркестарот

618.24
DEN 581.00 -6 %

Износ
Това е достапна

Опис на производот 5pcs/set 3 D Карбонски Влакна Стил Винил Филм Налепница за Авто Автомобил Опашка Багажникот Вратата Оркестарот
ОПИСИ :
Боја : Карбонски Влакна црна(Ако сакате други бои може да дозволете ми да знам)
Feture :
100% Нов бренд и добар квалитет, Ние може да го прилагодите други стил и боја налепница.
Материјал : винил филм.
Водоотпорен, Бледнеат-отпорни, самолепливи, Лесно за користење, Силен визуелен ефект, Лесно чистење & одржување.
Материјал : 3 D карбонски влакна(НЕ е вистински карбонски влакна )
Големина:Пред вратата:60*6.8 cm & задните door D 40*6.8 cm
Опашката Усна : 104*9cm(Може да се намали свои)
Употреба :
Nstallation е многу лесно.
1.Чиста панел каде што ќе се залепи и да пресуши.
2.Spary вода во леплива страна.
3.Инсталирајте ја налепницата на вашиот автомобил и да ги прилагодите јачината соодветно, намалување на екстра дел ако ги има.
4.Scrape вода од страна на Scraper.
5.Поправи и се зацврсти на работ од косата сува или грејач пиштол.
Пакет Се Вклучени :
1pcs Опашка Усна маска
2 парчиња пред вратата sill scuff маска
2 парчиња задна врата sill scuff маска
Внимание :
Кога имаш вашиот објект и отворете го,
Таму може да се брчките што е нормално и не влијае на користењето на Decal.
Можете да ги користите за коса-фен за да се загрее на филмот и го прават тоа нежно, тогаш филм на вашиот автомобил внатрешни работи површината.
напојува со

Повеќе информации

Бренд Име:
FY-UU
Налепница Сместување:
Багажникот
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Карбонски Влакна Заштитник
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
винил филм