.

Бесплатен Превозот Нови 2017 Завој Фустани Црна Оглавник Bodycon се Облекуваат Бела Backless се Облекуваат Секси Отсечени Завој Облека За Жени ХЛ

Бесплатен Превозот Нови 2017 Завој Фустани Црна Оглавник Bodycon се Облекуваат Бела Backless се Облекуваат

3213.60
DEN 2571.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Product Name : Бесплатен Превозот Нови 2017 Завој Фустани Црна Оглавник Bodycon се Облекуваат Бела Backless се Облекуваат Секси Отсечени Завој Облека За Жени ХЛ

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Декорација:
Шупливи Надвор
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex,Rayon
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Есен
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
hb684 Завој фустан
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
lady елен
Големина:
XS S M L
Повод:
Клуб/Партија/Свадбена/Славна Личност Вечер/Коктел
Материјал:
90% RAYON 9% НАЈЛОН 1%SPANDEX
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима( во вратата)
Потсетник:
Сува чиста, Не се свитка или притисок;Не висат на закачалка
Боја Стил:
бела црна голи
Други:
Трговија на големо ,ODM,ОЕМ,Лебл услуга достапна