.

40pcs 14x19cm Трапезоидна Мрачно Симпатична Перница Форма Бонбони Кутија Божиќ Свадба Корист на Партијата Гостин Виткање Тип Пакување Подарок Торба

40pcs 14x19cm Трапезоидна Мрачно Симпатична Перница Форма Бонбони Кутија Божиќ Свадба Корист на Партијата Гостин

2199.84
DEN 1320.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Материјал : Картон
Објектот Големина : 14cm x 19cm
Пакет Содржина : 40pcs/многу
Answer : ___________________________ Note : Кутии пристигне рамен и едноставен виткање е потребно за монтажа.
Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.
2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 15-30 дена да се САД, Канада, Европа, Австралија.
Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен, може да земајќи 30-50 работни дена.
3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса.
1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Подарок Кутија Големина:
14cmX19cm
Повод:
Денот на мајката,Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Велигден,денот на Благодарноста
Бренд Име:
GuHui
Шема:
Шарени
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
40pcs
Број На Модел На:
HZ-163
is_customized:
Yes