.

Виолетова V везови печ 2.4 широк превозот/нова пристигнување/за торба/топла намали

Виолетова V везови печ 2.4 широк превозот/нова пристигнување/за торба/топла намали

595.20
DEN 548.00 -8 %

Износ
Това е достапна


Виолетова V везови печ
Упатства за употреба :
1. Прскање вода на задната страна од печ.
2. Место парче на облека.
3. Прилагодување на железо топлина како обично.
4. Маска од далноводи со парче на влажна крпа.
5. Пеглање околу 10 до 20 секунди.
6. Пак облека внатре кон надвор и пеглање додека не се исуши.
Ние може да се покаже долна износот на фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Да бидам искрен парцела нема да controled од нас, откако беше предаден, и надвор, и секогаш ќе exsit логистичка проблем на многу мала стапка. Ако тоа се случува, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да се најде начин да се реши тоа добро.
Бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 10-35 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
2.4 wide X 2.5 high
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
DYDDP1835V
Техника:
Извезена
Тип На Производ:
печ
Функција:
Извезена
Technice:
Да се шие на Железо или на
Големина:
2.4 wide X 2.5 high
Стил:
Персонализирани
Број На Модел На:
DYDDP1835V
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes