.

Нови Шарени Кандидира За Вежбање Топката Јасно Хрчак Глувчето го Оценувате Играчка 12cm Пластика

Нови Шарени Кандидира За Вежбање Топката Јасно Хрчак Глувчето го Оценувате Играчка 12cm Пластика

154.56
DEN 118.00 -24 %

Износ
Това е достапна


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Боја случаен испорака (ако се купат повеќе производи, бои може да биде различен или ист) Супер Миленичиња Јасно се Кандидира-Топки обезбеди домашни миленици и сопствениците на домашни миленичиња со интерактивна забава за време на изведба Големина совршено за хрчаци и gerbils јасно кандидира за топката обезбедува идеална штекер за вашето домашно милениче е вишокот на енергија Трајни пластична конструкција со заклучување тесни капак за безбедност Јасно се Кандидира-Топки, исто така, направи голем привремено задржување област за да се задржи вашиот кожен пријател додека сте чистење нивниот кафез За дополнителна безбедност користете го вашиот кандидира за топката на домашно милениче raceway и да се обезбеди вашето домашно милениче со контролиран вежба средина Големина : Види на сликата Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Pc Нови Шарени Кандидира За Вежбање Топката Јасно Хрчак Глувчето го Оценувате Играчка 12cm Пластика

Повеќе информации

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
2S9211