.

3 Еез Висок Квалитет На Козметички Контактна Леќа Inserter Смена Мека Совет Очи Се Грижи За Полнење Носителот Сад Tweezer Случај Контакти Алатка

3 Еез Висок Квалитет На Козметички Контактна Леќа Inserter Смена Мека Совет Очи Се Грижи За Полнење Носителот

95.52
DEN 76.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Должина : 7cm Дебелина : 1cm
Материјал : пластика
Боја : розова;сина;виолетова;јасен;жолта(мешани или случаен превозот)
Тежина : околу 8g
Пакување : пластична кутија

Повеќе информации

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Случаи & Кеси
Објектот Должина:
7cm
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
AfroditaUme
Објектот Ширина:
2.5cm
Број На Модел На:
33101
Објектот Тежина:
8g