.

За BMW S1000RR 2010- S1000R 2014- HP4 2012- Мотор Guard Случај Лизгачот Покрие Заштитник, Чувар Stator Guard CoverSlider

За BMW S1000RR 2010- S1000R 2014- HP4 2012- Мотор Guard Случај Лизгачот Покрие Заштитник, Чувар

2159.52
DEN 1663.00 -23 %

Износ
Това е достапна


За BMW S1000 RR 2010-2016 S1000 R 2014-2016 HP4 2012-2016 Мотор Guard Случај Лизгачот Покрие Заштитник, Чувар Stator Guard Покрие Лизгачот Мотор Guard
Материјал : Алуминиум CNC
Боја : Црна;Сина, Златна,Црвена, Сива
Fitment :
За BMW S1000 RR 10-16
За BMW S1000 R 14-16
За BMW HP4 12-16

Повеќе информации

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
На ПРИМЕР-014
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.57kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
Црна;Сина, Златна,Црвена, Сива
Fitment:
За BMW S1000RR 10-16 S1000R 14-16 HP4 12-16