.

лепак точка точка двојно-соочуваат отстранлив налепница лента ролери За балон DIY свадба, Роденден бебе туш Партија Декорација на настанот пот

лепак точка точка двојно-соочуваат отстранлив налепница лента ролери За балон DIY свадба, Роденден бебе туш

11.04
DEN 11.00 -0 %

Износ
Това е достапна


Совршен за на партијата
Име : лепак dot
Материјал : хартија,лепак
Големина : appox како истото како на слика
Тежина : appox 0.12 грама
Боја : како на asme како на слика
Пакет : Opp вреќа
вклучувајќи 1pc * лепак dot

Повеќе информации

Бренд Име:
Haurry
Настан & Партија Ставка Type:
балон
Повод:
Партија
Број На Модел На:
433663
Материјал:
Картон
Тип:
Настан & Партија Материјали