.

2017 Мажите Harem Панталони Тексас Хип-Хоп Фармерки Глуждот Должина Панталони Секојдневен Панталони Панталони за Човекот Големина 5XL Mens Joggers Sweatpants

2017 Мажите Harem Панталони Тексас Хип-Хоп Фармерки Глуждот Должина Панталони Секојдневен Панталони Панталони

1054.56
DEN 907.00 -14 %

Износ
Това е достапна


добредојдовте на нашата продавница
Големината се мери со рака, 1-4cm грешки треба да се прифати.
белешки : ве Молиме мерка на облека што обично се носат, не на вашето тело. Потоа изберете големина според табелата. Сите големина имаме Азија големина , ве молиме изберете 1-2 големина поголема отколку што обично се носат. Ако не се одредени за големината, ве молиме кажете ни за вашата тежина и висина, така што ќе можат да предложат големина за вас,
откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со Големината на Табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите. 1 Големина на Табелата, големина на Половината Ширина( см ) Хип Ширина( см ) Панталона должина( cm ) M 58 102 89 L 62 106 91 XL 66 110 96 XXL 70 97 114 XXXL 74 118 98 4 XL 78 98 122 5 XL 82 126 99 но, вие треба да одлучите сами.Вие не може да направи ова како изговор за да побара враќање на средствата.Ви благодариме за вашето разбирање
Боја : ве Молиме забележете дека поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. Драг пријател, ве Молиме проверете ја вашата цел е песната број од оваа адреса : www.17track.net/Index En.htm

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Дебелина:
Midweight
Ткаенина Тип:
Batik
Број На Модел На:
FXW171120
Панталона Стил:
Harem Панталони
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Половината Тип:
Средината
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Памук
Декорација:
Гроздобер
Одговара Тип:
Редовни
Бренд Име:
FAVOCENT
Должина:
Ankle-Length Pants
Стил:
Англија Стил