.

10pcs/многу J424 Blue Пластика Би-слој Микро Брзини Модел на Четири тркала Автомобил Користење DIY Технологија Играчки Бесплатен Превозот Русија

10pcs/многу J424 Blue Пластика Би-слој Микро Брзини Модел на Четири тркала Автомобил Користење DIY Технологија

87.36
DEN 83.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.И корисни коментари за други клиенти.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.05 mm
Оди до мојата продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
2 : Канада : 15-55 работни дена.Ние ќе процесот секоја parcelss. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
4 : Други земји : 15-55 работни дена. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.

Повеќе информации

Ветер:
Десната Рака
Обликот:
Се покрене
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Број На Модел На:
/
Обработка:
Hobbing
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок Агол:
/
Материјал:
Пластични