.

10 Компјутери Новина пластични Алка Хривнија Wristlet Circlet Топката Точка Пен

10 Компјутери Новина пластични Алка Хривнија Wristlet Circlet Топката Точка Пен

134.40
DEN 105.00 -22 %

Износ
Това е достапна


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Боја случаен испораката, доколку купите повеќе од еден производи, кои бои може да биде различен или ист Забава за училиште или канцеларија Креативни и уникатни нов стил Создавање на шарени дисплејот, за да го зачувате како нараквица и го користат како пенкало. Обемот : прибл. 22 cm/8.66" Количина : 10 Pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 10 Pcs x Пенкало Топката Флексибилни Алка Хривнија Свиткување Круг Ballpoint Пен

Повеќе информации

Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Број На Модел На:
D16171
Бренд Име:
супериорен
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични