.

Преносни Мини Топлина Запечатување Машина Импулс Sealer Печат Пакување, Пластична Кеса НОВА жешка продажба

Преносни Мини Топлина Запечатување Машина Импулс Sealer Печат Пакување, Пластична Кеса НОВА жешка продажба

80.64
DEN 77.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Батерија : 1.5 V , 2 АА Батерии користете само алкална.(Не се вклучени!)
Материјал : ABS и метал
Големина(L*W*H) : 10cm x 3.5 cm x 4cm/3.9" x 1.37" x 1.56" (приближно)
Количина : 1 компјутер
Боја : Бела,Беж,Сина,Жолта,Виолетова
Карактеристики:
100% сосема нов и висок квалитет
Лесен ,лесен за употреба и складирање,голема идеален за домашна употреба.
Совршен reseal кога делови од храна, да ги задржи на храна во свежината.
Вие едноставно slids по должината на работ на секоја кеса и тоа е затворен херметички.
Да се обезбеди заштита против плима, мувла доказ.
Магнет врз основа може да се adsorbed на метална површина.
Ве молиме да го отворите капакот да се загрее на објект со притискање на 5 секунди пред да го користите.
Пакетот вклучува :
1x Мини Рака Топлина Sealer (без батерија )

Повеќе информации

Тип:
Торба Клипови
Функција:
Порибено
Бренд Име:
bouti1583
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
HG601484
Пластични Тип:
ABS