.

LED Ѕвезда и месечината Самовила Завеса String Светлина Топло Бела Празник Декорација Светла За Божиќ Дрво Свадба Партија Градина двор

LED Ѕвезда и месечината Самовила Завеса String Светлина Топло Бела Празник Декорација Светла За Божиќ Дрво

1281.12
DEN 1038.00 -19 %

Износ
Това е достапна


LED Ѕвезда и месечината Самовила Завеса String Светлина Топло Бела Празник Декорација Светла За Божиќ Дрво Свадба Партија Градина двор
Answer : ___________________________ Note :
Карактеристики *Ѕвезда и месечина завеса светлата можат да бидат одлична декорација за вашиот дом, патио, градина, двор или свадба, Божиќ, Одмор и забава итн. Создадете романтична атмосфера. *Со 8 различни начини : Комбинација, Бранови, Секвенцијален, Slo-glo, си поигруваше/Flash, Бавно Исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен На. Можете да го користите каде сакате и во кој било режим. *Водоотпорен ниво : IP44, кој ви овозможува да го користите светла и внатрешна и надворешна. (Приклучокот не е водоотпорен) * Со опашката приклучокот ,а се во можност да водат многу string светлина во исто време. Спецификација : ПВЦ Материјал LED Кол 138 компјутери Ѕвезда Количество 12 компјутери (6 месеци , 6 ѕвезди) Мала Ѕвезда дијаметар 13cm Голема месечината дијаметар 15cm Кабел вкупна Должина Од 2,5 M LED Водоотпорен го оценувате IP44 Моќ од 0,05 w/led светло светла боја Топло бела Кабел боја Транспарентен Напон 220 V Plug ЕУ Пакет се вклучени : 1 x ВОДЕНА завеса светлина

Повеќе информации

Употреба:
празник
Напон:
220V
Приклучете Го Опашка:
Yes
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Број На Модел На:
LED0130EUWW
Извор На Енергија:
AC
Должина:
250cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
Повод:
дневна соба
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
YZtree
Тело Материјал:
Пластични
Глава Број:
20-50 глава
Гаранција:
1
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
Други
База Тип:
Други