.

1 парче Мода Хируршки Челик Dangle Брадавица Пирсинг Прстен Жените Срце Кристал Брадавица Пирсинг Бар Секси Тело Пирсинг Накит

1 парче Мода Хируршки Челик Dangle Брадавица Пирсинг Прстен Жените Срце Кристал Брадавица Пирсинг Бар Секси

132.96
DEN 119.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Телото Накит Тип:
Брадавица Прстени
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
Плима За Мене
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
џе шен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум