.

Врвен Квалитет Microblading Силикони Пигмент Мастило Првенство Машина Носителот Трајна Шминка Тетоважа accesories 161130

Врвен Квалитет Microblading Силикони Пигмент Мастило Првенство Машина Носителот Трајна Шминка Тетоважа accesories

165.12
DEN 137.00 -17 %

Износ
Това е достапна


Microblading Силикони Пигмент Мастило Првенство Машина Носителот Трајна Шминка Тетоважа
Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Материјал : силикон Тоа се користи за да се стави tatoo машина,мастило,памук, брис Совршен за Професионални Салон Тоа е многу мека, нема да наштети на вашиот компјутер и вашиот игли. Може да се стави на мастило чаши и брисеви за тоа кога прават miroblading.
Пакет Содржина : 1 X пигмент мастило чаша носителот
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.
1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.
2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.
3.Брза испорака во 48 Часа.
4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.
5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

Повеќе информации

Бренд Име:
HAICAR
Број На Модел На:
пигмент мастило чаша носителот
Материјал:
Силикони
Тип:
Тетоважа accesories