.

Xiaomi Mi Микс Покрие Мода Шарени Кожа Случај за Xiaomi Микс прекривачот 6.4 инчен Вертикална Задниот Поклопец Магнетни Телефон Случај

Xiaomi Mi Микс Покрие Мода Шарени Кожа Случај за Xiaomi Микс прекривачот 6.4 инчен Вертикална Задниот Поклопец

354.72
DEN 330.00 -7 %

Износ
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница!!!
-Ние поддршка на големо и мало.
-Ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на производот.
-Ако ви се допаѓа нашиот производ и услуга,ве молиме имајте во предвид нашата продавница,и додавање на нашите -продавница за вашата продавница листа.
-Не пропуштајте било поевтини производи.
*Ali Express Стандард За Испорака
Најважно е дека "Поштенски Код" мора да бидат точни, инаку тоа е невозможно да се испорака.
Посветеноста време е за 60 дена,со исклучок на Бразил е 90 дена. Тоа може да биде полн следи.
*Кина Пост Регистрирани Воздух Mail :
Тоа може да биде полн следи.
Обично тоа треба 45-60 дена да пристигне до дестинацијата.
Некои посебни околности ќе мало задоцнување. Како што се : празници, политика корекција, оддалечените области и така натаму. 1.Можете да платите со користење на Visa,Master Card,Western Union,и банкарски трансфер. 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е десно.По испраќаат надвор,на адреса не може да се промени. 3.Руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме поради руската политика.Ви благодариме! 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации.Вашиот поттикне се задржи ни се движат. 2.Ако производот има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. 3.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви коментари,прашања или предлози кои може да имате.Ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. 4.Поради временската разлика,ние може да ви возврати веднаш.Но, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,ги исклучува време на викендите и празниците.
П : дали има некој попуст за крупни цел? Да,ние може да обезбеди повеќе поевтина цена, ако ви треба производи во bulk.Ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. П : Сите производот се вистинска слика? Сликата на сите производи што се продаваат се 100% реално пука. П : јас се согласувам да се почека малку повеќе време,но зошто цел е затворена? Што не е во ред работата.Бидејќи нашето ветување време е 60 дена или 90 дена,пред нашето ветување време пристигне ви препорачуваме да чекаат тоа трпеливо.Ако вие се согласувате,правото на работа е да се откаже од спорот.Наместо да се договорат со нашиот предлог. Ве молиме да обрнете внимание,еднаш вие се согласувате со нашите продавачот предлог,со цел ќе се затворени од страна на Aliexpress.

Повеќе информации

Материјал:
кожа
Големина:
pu leather
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми се МЕША
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
Висок Квалитет на телефонот случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
HongBaiwei
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
xiaomi
материјал стил:
Вештачка Кожа СТП
Продажбата на начин:
трговија на големо и на мало