.

Smesiteli трговија на Големо Европско Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик SUS304 Тоалет Хартија Носителот Кујна Креативни Хартиена Крпа Багажник

Smesiteli трговија на Големо Европско Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик SUS304 Тоалет Хартија Носителот

2385.12
DEN 2171.00 -9 %

Износ
Това е достапна


Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме бидете сигурни дека сите предмети се без штета и во resalable состојба кога ќе ја прими.Фабриката трговија на големо
Поддршка на ОЕМ & ODM
Поддршка капка превозот Smesiteli Европската Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик SUS304 Тоалет Хартија Носителот Кујна Креативни Хартиена Крпа Багажник
Превозот Услови
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок. Повратни Информации & DSRs
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее.
Времето за испорака е прибл.
Ние ќе рефундирање на дека ако објектот не е како што е опишано, или се оштетени во транспортот. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Јас ќе го стори истото за вас .
Ако ви треба НИ 3/8 "или велика БРИТАНИЈА 3/8" големина на црева, ве молиме оставете порака по ред.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Зачувам,итн.
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек и 5 ѕвезди НСД рејтинг " ". Ние, исто така треба вашата доказ од шпедиција дека пратката е оштетена на неговото доаѓање, и тогаш можеме да тврдиме повторно превозот компанија за надомест на штета. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Известување за Корисниците од Русија
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ кога местото цел, во спротивно вашата parcle не може да биде донесено.
Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
На секое прашање што би сакал да прашам ,добредојдовте на е-пошта за да ме
Контактирајте со нас
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку alibaba.
За Гаранција
Сите производи се под пет годишна гаранција.
Ако објектот е неисправен на неговото пристигнување, клиентот има 3 дена од денот на приемот датум за размена на нова.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Важи период е 30 дена од денот на ставање на ред, па ве молиме да се информирате за дефект однапред откако ќе го најдете. Известување за Корисниците од Бразил
Ве молиме испратете ни го вашиот CPF БРОЈ кога местото цел.(Со исклучок на државни празници)
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации.
Но, превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Да се Купи Тапа Клиент Известување
Ако се купи тапа содржи црева, црева спецификација за 1/2" стандардно,стандардна големина.

Повеќе информации

Тип:
Хартија Носители
Број На Модел На:
TST-3802
Бренд Име:
Smesiteli
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Водител на:
висок квалитет,не recylued материјал
Заврши:
Бранеа Никел
Употреба:
Кујна
Гаранција:
5 година