.

година Санда Бренд Види Мажите Модата ДОВЕДЕ Дигитални Воена Спорт Види Водоотпорен Зглоб часовници Мажите Луксузни Кварцен Дигитален часовник

година Санда Бренд Види Мажите Модата ДОВЕДЕ Дигитални Воена Спорт Види Водоотпорен Зглоб часовници Мажите

959.04
DEN 480.00 -50 %

Износ
Това е достапна


2016 година Санда Бренд Види Мажите Модата ДОВЕДЕ Дигитални Воена Спорт Види Водоотпорен Зглоб часовници Мажите Луксузни Кварцен Дигитален часовник

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Материјал Тип:
Гума
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Авто Датум,Заврши Календарот,Назад Светлина,Нуркачот,Шок Отпорни,Хронограф
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Бренд Име:
Санда
Број На Модел На:
SD--326
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
52mm
Бендот Должина:
24cm
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Материјал:
Смола
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Стил:
Мода Обичните / Sport Види
Тип На Објект:
Рачни часовници
мажите се види:
relogio masculino,relogios
Пол:
Мажи