.

1pcs Големи ѕвезди петокрака ѕвезда перница љубов срцето перница креативни кадифен играчки свадба перница роденденски подарок за мажите и жените

1pcs Големи ѕвезди петокрака ѕвезда перница љубов срцето перница креативни кадифен играчки свадба перница роденденски

DEN 479.52

Износ
Това е достапна

1pcs Големи ѕвезди петокрака ѕвезда перница љубов срцето перница креативни кадифен играчки свадба перница роденденски подарок за мажите и жените
Опис
1.Состојба : 100% Нови
2.Големина
1# срцетоСтои висина за 45см*30cm
2# ѕвезда Стои висина околу 35*35cm
3.Материјал : Кадифен
4.Додатен : PP Памук
5 Pagebag вклучува : 1 buc Слика
Испорака детали
Сите бесплатен превозот во светот со Кина Пост Воздух mail и e-пакет. овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално земе 20 до 30 работни дена, исклучува сабота & недела.
ние ќе ви испрати слободни парцели ако не се дојдени 45days со брза испорака повторно , па ве молиме не го отвори спорот и
остави какви било негативни или неутрални повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми во секој случај.
само лево пораки за нас.
Ви благодариме ! ! !
Извоз Записи документи
Factroy прикажани и добредојдени да биде на нашите Дистрибутери

Повеќе информации

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Мини
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Форма:
Гениј
Предупредување:
Никој
Бренд Име:
Pernycess
Материјал:
Полиестер
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
rnew001
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Животни:
Ѕвезда