.

5 Панел Современи Печатени Простор Универзумот Пејзаж Слики Платно Слика Cuadros Земјата Современото Сликарство, За Дневна Соба Без Рамка

5 Панел Современи Печатени Простор Универзумот Пејзаж Слики Платно Слика Cuadros Земјата Современото Сликарство,

2553.60
DEN 1302.00 -49 %

Износ
Това е достапна

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Услуги на клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2 Тоа како прекрасен подарок за вашите пријатели и Тоа е совршен frameless драматично ќе се стимулирам вашиот дом, канцеларија, или градина. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ви благодариме!
2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. EMS време на Испорака 1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Unstretched Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. Големина size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14inx2,8x18inx2,8x21inx1)
size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16x2,12x24inx2,12x32inx1)
Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
24 часа's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Ви благодариме за се што доаѓа. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. EMS : 7 до 10 дена
Attentiom : Сите Наши Сликарство без рамка,ако сакате рамка кога се купи сликарство во нашата продавница можете да го купите преку овој линк и се сеќавам контактирајте со нас прво да се потврди големината и цената. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Повеќе информации

боја:
20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Број На Модел На:
CB248
оригиналниот:
No
Форма:
Во комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Предмети:
Seascape
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
Инкџет
превозот надомест:
слободни